
Color Studio - String
- Koop 3 voor €18,81 per stuk en bespaar 10%
Super handig is deze Color Studio string van Marie Jo L'Aventure. De string heeft een zachte microfiberstof en onzichtbaar afgewerkte randjes. Dus seamless onder je kleding. Een handige must-have. Zonder etiket van binnen en voorzien van een zacht, katoen
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
- Toevoegen aan vergelijking
Super handig is deze Color Studio string van Marie Jo L'Aventure. De string heeft een zachte microfiberstof en onzichtbaar afgewerkte randjes. Dus seamless onder je kleding. Een handige must-have. Zonder etiket van binnen en voorzien van een zacht, katoenen kruisje. Patine is een tint in een neutrale ondertoon die goed als nude kleur te gebruiken is onder licht gekleurde kleding. Deze string is ook heel goed te combineren met de Pearl collectie van Marie Jo in de kleur Patine.
De Color Studio slips zijn in een super leuke prijs beschikbaar. Bij 3 Color Studio slips van dezelfde kleur krijgt u ook nog 10% korting. Zodra het technisch mogelijk is gaan we deze leuke korting ook combineren met de andere Smoothease, Intuition en Color Studio kleuren. Wilt u toch graag kleuren van de Smoothease, Intuition en Color Studio combineren? Kom gezellig naar onze lingeriespeciaalzaak en daar kunt u alle Smoothease, Intuition en Color Studio slips in verschillende kleuren combineren met dezelfde korting.
Merk | Marie Jo L' Aventure |
SKU | 0621510 |
EAN | 5415338229347 |